Zakończenie sezonu motocyklowego oraz pożegnanie lata - GOK

Zakończenie sezonu motocyklowego oraz pożegnanie lata

Wydarzenia 2013

W dniu 22.09.2013 r. po raz kolejny Grupa motocyklowa „KARDAN” wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury zorganizowali imprezę pod nazwą: ZAKOŃCZENIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO Z POŻEGNANIEM LATA 2013. Uroczystość rozpoczęła się Paradą Motocyklistów dookoła Gminy, następnie przy Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się Msza polowa sprawowana przez Ks. Mariusza Białobłockiego, Proboszcza Parafii Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Rychtalu. Po mszy rozpoczęła się część rozrywkowa, podczas której odbyły się zabawy i konkurencje dla dzieci i dorosłych. Swoją obecnością zaszczycił mieszkańców wójt Gminy Tadeusz Ziółkowski z rąk którego zostały przyznane nagrody. W konkurencji na moto weterana szos nagrodę otrzymał Arkadiusz Bober na motocyklu WSK 75’, najpiękniejszym motocyklem okazała się być HONDA Vantilia z grupy motocyklowej Namysłów, a w slalomie najlepszym okazał  się być Krzysztof Grygiel na motocyklu M2 150. Nie zabrakło również „palenia gumy” przy czym w kłębach dymu starano się zrobić perfekcyjne kółeczka.  Nasi najmłodsi uczestnicy uraczeni byli konkurencją przeciągania liny, Mini Studiem tatuażu oraz przejażdżkami Kładem, którego udostępnił nam jak co roku Krzysztof Walęcki. Podczas imprezy serwowano ciepłe dania i napoje, a dobrą muzyka raczył nas niesamowity zespół  „The New Shadows”, który zachwycił publiczność dostosowując swoje utwory odpowiednio dla młodszego i starszego grona publiczności oraz właściwie do sytuacji tworząc wyjątkowy klimat. Każdy z przybyłych motocyklistów otrzymał pamiątkowe podziękowanie za udział w imprezie. O oprawę muzyczną i konferansjerkę zadbali pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Dziadowej Kłodzie.

Występ Zespołu
„The New Shadows"