XIII Powiatowy Turniej Tańca - GOK

Wydarzenia 2011

NASI NA XIII POWIATOWYM TURNIEJU TAŃCA O PUCHAR
STAROSTY POWIATU OLEŚNICKIEGO

Dnia 05.02.2011 w godz.10.00- 15.00 w Oleśnicy w sali widowiskowej MOKIS odbył się XIII Powiatowy Turniej Tańca o Puchar Starosty Powiatu Oleśnickiego.
Wśród ponad dwustu osób występujących, swoje umiejętności zaprezentowała mini formacja "SILVERKI" z Gminnego Ośrodka Kultury w Dziadowej Kłodzie, których instruktorką jest p. Paulina Peksa, która również występowała na scenie w swoim solowym popisie.
Dziewczyny po raz pierwszy miały okazję wziąć udział w tak prestiżowym przedsięwzięciu i trzeba przyznać, że dzielnie pokonały emocje związane z tremą.
Podczas występów licznie zgromadzona publiczność, reagowała bardzo żywiołowo i nagradzała artystów gromkimi brawami, których końca nie było.
O przyznaniu końcowych wyróżnień i pucharów, zadecydowało jury w składzie: Dorota Szaro, Marta Pater i Sandra Węcławek - reprezentanci renomowanych szkół tańca. Po długiej naradzie wyłonieni zostali najlepsi tancerze, którym nagrody wręczyli przewodniczący Rady Powiatu Walerian Pietrzak, dyrektor Zespołu Oświaty Samorządowej Maria Susidko i naczelnik Wydziału Oświaty Kultury i Sportu Małgorzata Iwańska.
Spotkanie to było pewnym doświadczeniem i lekcją dla roztańczonej reprezentacji naszej Gminy.