X-lecie powstania Zespołu RADZOWICZANIE - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

X-lecie powstania Zespołu RADZOWICZANIE

Wydarzenia 2011

W dniu 03.07.2011 w Sali wiejskiej w Radzowicach odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 10-lecia powstania zespołu „Radzowiczanie”.
Organizatorem spotkania był Gminny Ośrodek Kultury w Dziadowej Kłodzie, przy współpracy Rady sołeckiej w Radzowicach.
Imprezę otwarli i poprowadzili ubrani w stroje ludowe pracownicy GOK: Ewa i Krzysztof Kazimierczakowie, którzy powitali gości i przedstawili krótką historię powstania zespołu.
Następnie głos zabrali zaproszeni goście w osobach: Wójt Gminy Tadeusz Ziółkowski, Przewodniczący Rady Gminy Władysław Koćwin, Dyrektor Departamentu Mienia Wojewódzkiego Zasobów Naturalnych Stanisław Czajka, przedstawiciele Starostwa Powiatowego: Wicestarosta Sławomir Pytel, wraz z przedstawicielem Starosty Zbigniewem Kowalczykiem, przedstawiciele Lokalnej Grupy Działania „Dobra Widawa”, na czele z Prezesem Mieczysławem Skuza, oraz Dyr.Biura LGD Anetą Fiskies.
Podczas wystąpień nie zabrakło gratulacji, wiązanek kwiatów i upominków złożonych na ręce kierownictwa zespołu.
W podziękowaniach nie zapomniano również o założycielach zespołu: Kier.GOK Krzysztofie Kazimierczak i o byłym Kier. muzycznym Władysławie Kazimierczak, którzy również otrzymali wiązanki kwiatów.
Po części oficjalnej odbyło się spotkanie integracyjne, podczas którego wystąpili jubilaci, następnie organizatorzy zapewnili gościom dobrą zabawę przy biesiadnym karaoke.
Kier.GOK serdecznie dziękuje przybyłym gościom, jak również osobom, które przyczyniły się do zorganizowania tej uroczystości, tj. Radzie Sołeckiej Wsi oraz Kołu Gospodyń Wiejskich z Radzowic, jak również p. S. Cichoszowi.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego