Wystawa - Moja wioska piękna i zielona - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Wystawa - Moja wioska piękna i zielona

Wydarzenia 2018

Wystawa Regionalnego Konkursu Przyrodniczo-Plastycznego dla klas I-VII pt. „MOJA WIOSKA PIĘKNA I ZIELONA”, której organizatorami byli: Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa oraz Szkoła Podstawowa w Ligocie Polskiej.
Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy, której głównym tematem było piękno rodzimej miejscowości i otaczającej jej przyrody.
W  konkursie wzięło udział ponad 100 uczniów reprezentujących szkoły podstawowe z  Partnerstwa LGD Dobra Widawa.
Serdecznie zapraszamy do zwiedzania wystawy w Gminnym Ośrodku Kultury w Dziadowej Kłodzie godzinach pracy jednostki.

Główne cele konkursu:
• promowanie i odkrywanie ciekawych, pięknych architektonicznie lub przyrodniczo miejsc z rejonu
Partnerstwa Dobra Widawa;
• budowanie poczucia więzi z regionem i tradycjami;
• poznanie i propagowanie działań LGD Dobra Widawa;
• budowanie poprawnych relacji międzypokoleniowych w trakcie wykonywania zadań konkursowych.

Laureaci konkursu „MOJA WIOSKA PIĘKNA I ZIELONA”
Gmina Dobroszyce
1. Iwanicka Julia VII Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Dobroszycach
2. Cielecka Maja VII Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Dobroszycach

Gmina Dziadowa Kłoda
1. Berka Alicja I Zespół Szkół w Dziadowej Kłodzie
2. Wieczorek Maja I Zespół Szkół w Dziadowej Kłodzie
3. Wojewódzka Lena III Szkoła Podstawowa w Miłowicach
4. Szewczyk Antonina III Szkoła Podstawowa w Miłowicach
5. Bedka Klaudia I Szkoła Podstawowa w Miłowicach
6. Jeziorna Karolina I Szkoła Podstawowa w Miłowicach
7. Kłobutowska Natalia VII Szkoła Podstawowa w Miłowicach
8. Baraniak Julia VII Szkoła Podstawowa w Miłowicach

Gmina Międzybórz
1. Pilarska Nikola VII Szkoła Podstawowa im. J. Badury w Międzyborzu
2. Kowalczyk Emilia VII Szkoła Podstawowa im. J. Badury w Międzyborzu
3. Ługowska Martyna VII Szkoła Podstawowaim. J. Badury w Międzyborzu

Gmina Syców
1. Pudłowski Szymon I Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Konopnickiej w Sycowie
2. Pudłowski Mateusz III Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Konopnickiej w Sycowie
3. Pudłowski Łukasz IV Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Konopnickiej w Sycowie

Gmina Oleśnica
1. Sieruga Bartłomiej I Szkoła Podstawowa w Sokołowicach
2. Szczęch Szymon I Szkoła Podstawowa w Sokołowicach
3. Rajkiewicz Szymon VI Szkoła Podstawowa we Wszechświętem
4. Drozd Julia II Szkoła Podstawowa w Smolnej
5. Wargulec Nikola II Szkoła Podstawowa w Ligocie Małej
6. Kępa Igor II Szkoła Podstawowa w Ligocie Małej
7. Hreczuch Gracjan II Szkoła Podstawowa w Ligocie Małej
8. Wielichowska Martyna III Szkoła Podstawowa w Ligocie Polskiej
9. Raczkowska Jowita VI Szkoła Podstawowa w Ligocie Polskiej
10. Pytel Julia VII Szkoła Podstawowa w Ligocie Polskiej
11. Darczuk Kajetan VI Szkoła Podstawowa w Ligocie Polskiej
12. Kasina Bartosz VI Szkoła Podstawowa w Ligocie Polskiej

Gmina Wilków
1. Sulikowska Marcelina V Publiczna Szkoła Podstawowa w Bukowiu
2. Kasztelan Zuzanna V Publiczna Szkoła Podstawowa w Bukowiu

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego