Wyjazd na Koncert Śląskich Szlagierów - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Wyjazd na Koncert Śląskich Szlagierów

Wydarzenia 2014

Dnia 16.02.2014 odbył się kolejny wyjazd na „Podsumowanie roku 2013 Listy Śląskich Szlagierów”. Organizatorem wyjazdu był Gminny Ośrodek Kultury w Dziadowej Kłodzie.  
Z koncertu przeprowadzona została bezpośrednia transmisja telewizyjna na kanale TVS. Dzięki dobrej współpracy GOK z KOSiR-em udało się zarezerwować czterdzieści  cztery wejściówki, które rozeszły się w mgnieniu oka.


O godzinie 18.00 rozpoczął się  koncert promocyjny płyty "Spełnione marzenia" Tomka Calickiego. Gościnnie wystąpili z nim także Blue Party oraz Metrum.
O 20.25 rozpoczęła się transmisja Listy Śląskich Szlagierów na żywo w Telewizji TVS. Przed kępińską publicznością wystąpili znani i lubiani wykonawcy. Wśród nich: Brygida i Robert Łukowski, Duo Fenix - Dwa Fyniki, Kamraty, Rafał Lincner, Mona Lisa, Tomasz Calicki, Happy Folk, Teresa Werner, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Metrum, Mirosław Szołtysek, Karpowicz Family oraz najmłodsza wykonawczyni Natalia, która otrzymała wyróżnienie w kategorii : debiut roku.

Koncert poprowadzili: znany prezenter Listy Śląskich Szlagierów z programu telewizyjnego TVS Eugeniusz Witek- Geno w towarzystwie prezenterki Radia Sud z Kępna Joanny Kaczorowskiej.
Podczas uroczystości widzowie wybierali Wykonawcę, Przebój i Teledysk 2013 roku.

Uwieńczeniem wieczoru było wręczenie dyplomów i ogłoszenie laureatów Listy Śląskich Szlagierów Roku 2013.
Zdaniem widzów na miano Wykonawcy Roku zasłużyła Teresa Werner, która jednocześnie zdobyła najwięcej głosów w kategorii Przebój Roku za swój utwór "Kocham swoje morze".
W kategorii Teledysk Roku 2012 telewidzowie zagłosowali na Karpowicz Family.

Po pięciogodzinnym koncercie uczestnicy wyjazdu rozpromienieni od emocji powrócili zadowoleni z niedzielnej wycieczki.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego