Wyjazd na Śląskie Szlagiery - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Wyjazd na Śląskie Szlagiery

Wydarzenia 2015

W dniu 08.02.2015r. Gminny Ośrodek Kultury w Dziadowej Kłodzie zorganizował wyjazd dla ponad 50- osobowej grupy fanów na "Podsumowanie roku 2014 Listy Śląskich Szlagierów" do Kępna. Największa grupa zainteresowanych, to mieszkańcy gminy Dziadowa Kłoda. Z naszej oferty skorzystali również mieszkańców Międzyborza, Perzowa i Sycowa.
O godzinie 18.00 koncert rozpoczął się występem Pawła Gołeckiego, który wystąpił w koncercie promocyjnym płyty "Do Twojego serca".
O godzinie 20.30 rozpoczęła się transmisja Listy Śląskich Szlagierów na żywo w Telewizji TVS. W tym czasie wystąpili: Duo Fenix-Dwa Fyniki, Tomasz Calicki, Teresa Werner, Mariusz Kalaga, Mirosław Szołtysek, Karpowicz Family, Jacek  Silski, Rafał Lincner, Brygida i Robert Łukowscy, Blue Party, Happy Folk, Mona Lisa, Mirosław Jędrowski, grupy Ligocianie, Jesiki i Paweł Gołecki.
Podczas telewizyjnego koncertu widzowie wybierali Wykonawcę 2014 Roku, Przebój Roku i Teledysk Roku. Wykonawcą Roku została Teresa Werner, która tytuł ten zdobyła w Kępnie już po raz trzeci.
W kategorii Teledysk Roku 2014 telewidzowie zagłosowali na Mirosława Jędrowskiego i jego "Słodką chwilę".
Przebojem Roku został szlagier "Dej się pocałować" Mirosława Szołtyska.
Imprezę, tradycyjnie w Kępnie prowadził Eugeniusz Witek Geno - prezenter z telewizji TVS oraz prowadząca Listę Śląskich Szlagierów w Radiu SUD Joanna Kaczorowska.
Koncert zakończył się o godzinie 23.00 występem Teresy Werner.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego