Wyjazd do Aqua parku w Ostrzeszowie - GOK

Wyjazd do Aqua parku w Ostrzeszowie

Wydarzenia 2012

W dniu 29.08.2012 Trener Gminny, wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury organizowali wyjazd dla 19-osobowej grupy do Aqua Parku "Oceanik" w Ostrzeszowie.
Podczas wakacji dzieci i młodzież mięli okazję skorzystać z wyjazdów w do Aqua Parku w Oleśnicy, na basen otwarty w Sycowie oraz nad zalew w Stradomi Wierzchniej, dlatego organizatorzy postanowili tym razem zmienić lokalizację, aby zapoznać grupę z innym obiektem wodnym.
Po przyjeździe na miejsce pani ratownik przedstawiła grupie zasady panujące na obiekcie, jak również zapoznała wszystkich z regulaminem pływalni.
Następnie wszyscy z przyjemnością korzystali z obiektu. Pod okiem ratowników odbył się sprawdzian z pływania i skoków do wody, wraz z oceną techniki wykonywania.