Wycieczka rowerowa - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Wycieczka rowerowa

Wydarzenia 2016

W dniu 19.08.2016r. Gminny Ośrodek Kultury w Dziadowej Kłodzie wraz z Grupą Biegową „Dziadowa Kłoda Biega” zorganizowali „Wielopokoleniową Wycieczkę Rowerową” - szlakami gminy Dziadowa Kłoda.
Do udziału w wycieczce zgłosiło się 30 osób w różnym przedziale wiekowym ,w tym silna grupa pań- emerytek ,którzy o godzinie 17.00 stawili się na placu GOK, gotowi do z rowerowej przygody.
Z uwagi na uczestnictwo najmłodszych rowerzystów, wybrano jedną z najkrótszych tras rowerowych, która liczyła około 13 km i  wiodła przez następujące  miejscowości: Dziadowa Kłoda- Kwaśnina-  Radzowice- Dziadowa Kłoda. Pogoda była wspaniała a humory przez cały czas dopisywały wszystkim uczestnikom wycieczki.
Po przyjeździe na plac GOK na wszystkich czekało rozpalone ognisko do pieczenia kiełbasek. Na stołach nie zabrakło smacznego domowego ciasta, soczków, chleba ze smalcem i ogórkiem i tym podobnych pyszności.
Uczestnicy mile spędzili czas przy muzyce, na zabawach w piłkę siatkową, nożną, rysowaniu kredą, tańcach itp.
Pracownicy GOK w Dziadowej Kłodzie i członkowie Grupy DKB serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za udział w wycieczce , jak również wszystkim, którzy wsparli swoją pomocą organizację Wycieczki Rowerowej. 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego