WOŚP 2016 - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

WOŚP 2016

Wydarzenia 2016

SZTAB GMINNEGO OŚRODKA KULTURY, GIMNAZJUM  I ZESPOŁU SZKÓŁ W DZIADOWEJ KŁODZIE WSPÓLNIE GRAŁ DLA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 10.01.2016. W SKŁAD SZTABU WCHODZIŁO TRZYDZIESTU JEDEN WOLONTARIUSZY .
SZEFEM SZTABU BYŁ KIEROWNIK GOK – KRZYSZTOF KAZIMIERCZAK, WSPIERANY PRZEZ KOORDYNATORÓW: P. AGNIESZKĘ KOĆWIN I P. PATRYCJĘ ZAWADKA- LUŹNIAK.
CELEM TEGOROCZNEJ ZBIÓRKI PUBLICZNEJ BYŁO ZEBRANIE ŚRODKÓW PIENIĘŻNYCH NA ZAKUP URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH DLA ODDZIAŁÓW PEDIATRYCZNYCH ORAZ DLA ZAPEWNIENIA GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW.
W HALI SPORTOWEJ, PRZY ZESPOLE SZKÓŁ ODBYŁ SIĘ 24  FINAŁ, PODCZAS KTÓREGO UDAŁO SIĘ ZGROMADZIĆ KWOTĘ: 12.014,27 ZŁ.
PODCZAS IMPREZY MOŻNA BYŁO SKORZYSTAĆ Z „LOTERII FANTOWEJ”, „PCHLEGO TARGU”, ROZGRZAĆ SIĘ GORĄCYMI NAPOJAMI, SPRÓBOWAĆ DOMOWYCH WYPIEKÓW CUKIERNICZYCH PRZYGOTOWANYCH SPECJALNIE NA TĄ OKAZJĘ PRZEZ RODZICÓW.
NIE ZABRAKŁO RÓWNIEŻ MINI STUDIA TATUAŻU,  MALOWANIA TWARZY, ZAPLATANIA WARKOCZYKÓW KTÓRE ZRĘCZNIE I ARTYSTYCZNIE  WYKONYWALI WOLONTARIUSZE.
W TRAKCIE TRWANIA IMPREZY ODBYWAŁY SIĘ AUKCJE GADŻETÓW PRZYSŁANYCH ZE SZTABU GŁÓWNEGO WOŚP, JAK RÓWNIEŻ CENNIEJSZYCH RZECZY OFIAROWANYCH PRZEZ NASZYCH DARCZYŃCÓW. SPRZEDAŻ PRZEPROWADZONA ZOSTAŁA JAK ZWYKLE Z WIELKIMI EMOCJAMI.
DO NAJCIEKAWSZYCH LICYTACJI NALEŻAŁY:
KOSZULKI WOŚP, ZEGAR ŚCIENNY WOŚP, KALENDARZE, PARKA PAPUŻEK, LAMPION. TRADYCYJNIE LICYTOWANO TORTY ORAZ INNE GADŻETY.
PROGRAM IMPREZY BYŁ RÓŻNORODNY, DLATEGO KAŻDY MÓGŁ ZNALEŹĆ COŚ DLA SIEBIE.
W ROLĘ KONFERANSJERÓW WCIELILI SIĘ EWA I KRZYSZTOF KAZIMIERCZAK.
NA POCZĄTKU WYSTĄPILI UCZNIOWIE  Z ZESPOŁU SZKÓŁ  :
- KLASA III A I III B POD KIEROWNICTWEM P. JOANNY KUSZNIER I P. URSZULI NANYS
- KOLĘDY I PASTORAŁKI W WYKONANIU: ZUZANNY I KORNELII  FRYT, PATRYCJI ŚLIWIŃSKIEJ I JULII KOWALSKIEJ - PRZY AKOMPANIAMENCIE P.ROBERTA FRYT
- IMPONUJĄCY POKAZ GRY NA PERKUSJI ZAPREZENTOWAŁ: SEWERYN FRYT- ABSOLWENT ZESPOŁU SZKÓŁ, OBECNIE WROCŁAWSKI GIMNAZJALISTA, JAK RÓWNIEŻ UCZEŃ II KLASY SZKOŁY MUZYCZNEJ- WYDZIAŁ JAZZU (KLASA PERKUSJI)
KOLEJNYM PUNKTEM PROGRAMU BYŁA CZĘŚĆ ARTYSTYCZNA GIMNAZJUM:
 "LIST DO BOGA"  WYKONANIE MARTYNA OSTRA
 "WZNIEŚ SERCE NAD ZŁO" WYKONANIE EMILIA CYBULSKA
 "NAUCZĘ CIĘ ŻYĆ" WYKONANIE MARTYNA OSTRA
 "JEDNA Z GWIAZD" - CAŁY CHÓREK : MARTYNA OSTRA, EMILIA CYBULSKA, MARTYNA BRZÓZKA, NATALIA STAJSZCZYK, EMILIA ZAWIERUCHA, PAULINA DYBUL, WIKTORIA KLESZCZ, MARTYNA SNOPEK, KLAUDIA JABŁOŃSKA, KINGA PIETRZYKOWSKA, JUSTYNA LENDA, EMILIA MISIAK, MILENA PIÓRKOWSKA.
 WIERSZ " DAĆ POMOC INNYM" MAJA ADAMUS.


NASTĘPNIE ODBYŁ SIĘ POKAZ RATOWNICTWA MEDYCZNEGO, PRZYGOTOWANEGO PRZEZ OSP DZIADOWA KŁODA, W WYKONANIU P. ADRIANA WILCZYŃSKIEGO. POKAZ CIESZYŁ SIĘ DUŻYM ZAINTERESOWANIEM NAJMŁODSZEJ CZĘŚCI PUBLICZNOŚCI, NIE ZABRAKŁO RÓWNIEŻ ZAINTERESOWANIA WŚRÓD OSÓB STARSZYCH.
KOLEJNYM PUNKTEM PROGRAMU BYŁY WYSTĘPY SEKCJI INSTRUMENTALNO- WOKALNYCH Z GMINNEGO OŚRODKA KULTURY.
JAKO PIERWSZA WYSTĄPIŁA GRUPA POCZĄTKUJĄCA, GRAJĄCA NA GITARACH KLASYCZNYCH, KTÓRA DOPIERO OD KILKU MIESIĘCY SZLIFUJE SWÓJ WARSZTAT MUZYCZNY.  SKŁAD MŁODSZEJ GRUPY: DOMINIKA I KASIA PAWELCZYK, LENA CIEMNY, OLIWIA CIESIELSKA, EMILIA CYBULSKA, ŁUKASZ KRAWCZYK.
NASTĘPNIE WYSTĄPIŁA GRUPA STARSZA POD NAZWĄ  ZESPOŁU „ BABECZKI Z RODZYNKAMI”, GRAJĄCYCH NA GITARACH: BASOWEJ, ELEKTRYCZNEJ, KLASYCZNEJ, UBARWIONE PIĘKNYM WOKALEM. ZESPÓŁ ZAPREZENTOWAŁ UTWORY ZNANYCH ZESPOŁÓW, TAKICH JAK „DŻEM- WEHIKUŁ CZASU, WHISKY, DO KOŁYSKI” , „STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO- CZWARTA NAD RANEM”, „HEY JOE JIMIEGO HENDRIXA”  I INNE.
SKŁAD ZESPOŁU: KLAUDIA LOREK- GITARA ELEKTRYCZNA, AGATA KAZIMIERCZAK- GITARA BASOWA, JULIA MAREK- WOKAL (DEBIUT PODCZAS 24 FINAŁU WOŚP), KACPER PLUTA – PERKUSJA.
SEKCJE  TE PROWADZONE SĄ PRZEZ P. AGNIESZKĘ ZWIERNIK I ZDZISŁAWA KONEFAŁ, KTÓRZY RÓWNIEŻ WSPIERALI MUZYCZNIE  MŁODYCH LUDZI NA SCENIE.
KULMINACYJNYM PUNKTEM PROGRAMU BYŁO WIDOWISKOWE „ŚWIATEŁKO DO NIEBA” ODPALONE PRZEZ STRAŻAKÓW- OCHOTNIKÓW Z OSP DZIADOWA KŁODA, KTÓRZY RÓWNIEŻ CZUWALI  NAD BEZPIECZEŃSTWEM WOLONTARIUSZY, GOŚCI,  JAK TEŻ NAD CAŁOŚCIĄ IMPREZY.


LISTA WOLONTARIUSZY:

1.  KRZYSZTOF KAZIMIERCZAK
2.  HANNA CZARNASIAK
3.  MILENA PALUSZEK
4.  MAJA DYBUL
5.  MONIKA OPALA
6.  JAKUB CZARNASIAK
7.  JULIA KOWALSKA
8.  ZUZANNA FRYT
9.  WIKTORIA ŁAŚ
10.   PATRYCJA ŚLIWIŃSKA
11.   DOMINIKA PAWELCZYK
12.   JAKUB OPATOWSKI
13.   JACK REY
14.   PIOTR KRAWCZYK
15.   DAGMARA GRIEGER
16.   RAFAŁ CZEKAJ
17.   DAWID KRAWCZYK
18.   AGATA KAZIMIERCZAK
19.   OLIWIA BYLICKA
20.   IZABELA JUSZCZAK
21.   DOMINIKA MAZIK
22.   KLAUDIA NIWA
23.   EWA PODYMA
24.   ZOFIA NOWAK
25.   JAKUB GRYGIEL
26.   JUSTYN BALSAM
27.   OLIWIA GRABA
28.   MARTYNA OSTRA
29.   AGATA MORAWSKA
30.   RADOSŁAW ROSIEK
31.   PATRYCJA GÓRNIAK

SKŁAD KOMISJI:
1. PIOTR SŁOTTA- PRZEWODNICZĄCY
2. MALWINA BOCHYŃSKA
3. KAROL SZCZYRK


OSOBY WSPIERAJĄCE KOMISJĘ: KATARZYNA SADOWSKA,  ANITA TASIŃSKA, RENATA KOKOT, RADOSŁAW WDOWIK.
O OPRAWĘ MUZYCZNĄ, NAGŁOŚNIENIE I OŚWIETLENIE , TRADYCYJNIE I NIEZAWODNIE ZADBAŁ P. TOMASZ DYNOWSKI, WŁAŚCICIEL AGENCJI MUZYCZNO- ROZRYWKOWEJ „D’NOL SOUND SYSTEM Z DZIADOWEJ KŁODY.
LOTERIA FANTOWA , PCHLI TARG I AUKCJA POWSTAŁY DZIĘKI HOJNOŚCI SPONSORÓW. ZA PRZYCHYLNOŚĆ I WIELKIE SERCE- SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!
ORGANIZATORZY PRAGNĄ  SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ WOLONTARIUSZOM ZA MRÓWCZĄ PRACĘ, OSOBOM WSPIERAJĄCYM NASZYCH WOLONTARIUSZY, RODZICOM ORAZ RADZIE RODZICÓW Z OBU SZKÓŁ, KOMISJI WOŚP, DYREKTOROM I PRACOWNIKOM Z OBU SZKÓŁ, JAK RÓWNIEŻ WSZYSTKIM WYSTĘPUJĄCYM NA SCENIE.



 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego