Turniej szachowy 2011 - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Turniej szachowy 2011

Wydarzenia 2011

Organizatorami turnieju byli:

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy,
- Gminny Ośrodek Kultury w Dziadowej Kłodzie.

Celem turnieju było:

uczczenie Święta Konstytucji,
- popularyzacja szachów wśród społeczeństwa,
- nawiązanie kontaktów sportowych.

Turniej odbył się na sali gimnastycznej Gimnazjum w Dziadowej Kłodzie w dniu 03 maja od godziny 13-tej.rozgrywany był systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund.gry wynosiło po 15 minut dla zawodnika.turnieju wzięło udział 38 zawodników i zawodniczek.zamieszczona na odrębnym druku.

Za zajęcie I – III miejsca w klasyfikacji open Puchary W-ce Starosty oraz dyplomy i nagrody rzeczowe otrzymali: Łukasz Łambucki, Eugeniusz Murawski i Norbert Grzesik.

Dyplomy i nagrody rzeczowe za zajęcie miejsc IV – VI otrzymali: Artur Paprocki, Mariusz Dziura i Marian Pilarski.

W kategorii juniorów za zajęcie I – III miejsca Puchary W-ce Starosty oraz dyplomy i nagrody rzeczowe otrzymali: Jan Wąsik, Jakub Miedziński i Jakub Kuczkowiak.

Dyplomy i nagrody rzeczowe za zajęcie miejsc IV – VI otrzymali: Michał Łaś, Oliwier Kaszyca i Paweł Respondek.

Ponadto nagrodzono nagrodami rzeczowymi najmłodszego zawodnika, najmłodsze zawodniczki, najstarszych zawodników, najmłodszą kobietę oraz wiele innych osób.

Nagrody uroczyście wręczał Wicestarosta Powiatu Oleśnickiego Sławomir Pytel w asyście Kierownika Gminnego Ośrodka Kultury w Dziadowej Kłodzie Krzysztofa Kazimierczaka oraz Sędziego turnieju Ryszarda Rosiek.

Turniej przebiegał w sportowej atmosferze. Miał bardzo uroczystą oprawę. Cieszy duża frekwencja i to z odległych miejscowości znajdujących się w innych województwach. Cieszy również deklaracja Wicestarosty, że turniej stanie się cykliczną imprezą o dużej randze.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego