Turniej piłki noznej na Polach marsowych - GOK

Turniej piłki noznej na Polach marsowych

Wydarzenia 2012

W sobotę 22.09.2012 Gminny Ośrodek Kultury, wraz z Trenerem Gminnym zorganizowali wyjazd na Turniej gry w piłkę nożną .
Na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbyła się uroczystość otwarcia Sportowego Roku Szkolnego 2012/2013, natomiast na Polach marsowych odbył się Turniej gry w piłkę nożną drużyn Trenerów Gminnych i Osiedlowych, rywalizujących o puchar Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Rafała Mołonia.
Oficjalnego otwarcia dokonali Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego Włodzimierz Chlebosz oraz Dolnośląski Kurator Oświaty Beata Pawłowicz. Pośród znakomitych gości podczas otwarcia byli słynni olimpijczycy Renata Mauer-Różańska i Paweł Rańda.
Pośród 42 drużyn znajdowały się cztery drużyny z gminy Dziadowa Kłoda w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2000 i młodsi i rocznik 1997 i młodsi.

Wśród zawodników znalazły się dziewczyny: Martyna Ostra, Dagmara Miecznik i Agata Morawska, które bardzo dobrze spisywały się na murawie. Z turnieju zostały przywiezione piłki i dyplomy za zajęcie: V i IX miejsca w kategorii: rocznik 1997 i młodsi, IX i IX w dwóch grupach w kategorii: rocznik 2000 i młodsi.
Kierujemy serdeczne podziękowania dla Zarządu Powiatu Oleśnickiego za zapewnienie autokaru na przejazd drużyn, jak również dla p. Małgorzaty Iwańskiej -Naczelnik Wydziału Oświaty Kultury i Sportu.
Bardzo dziękujemy dodatkowym opiekunom: p. Wiesławowi Walickiemu i p. Karolowi Świątkowi, jak również p. Iwonie i Mirosławowi Wróblom za ufundowanie przekąski dla każdego uczestnika wyjazdu.