Trening Czechów Euro 2012 - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Trening Czechów Euro 2012

Wydarzenia 2012

W dniu 13.06.2012 odbył się wyjazd 27 osobowej grupy dzieci i młodzieży z Gminy Dziadowa Kłoda na otwarty trening reprezentacji Czech na stadionie Śląska na ul. Oporowskiej.
Organizatorami wyjazdu byli: Gminny Ośrodek Kultury Dziadowa Kłoda i Trener Gminny, działający przy GOK, przy współpracy Szkolnego Związku Sportowego „Dolny Śląsk”.
Pogoda nie dopisywała, ale emocji było, co niemiara. Godzinę przed treningiem, wśród tłumu fanów grupa czekała przed bramą stadionu. Po kontroli służb ochrony zasiedliśmy na wyznaczonych miejscach i w tym samym czasie, jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki- przestał padać deszcz i wyszło słońce.
Na stadionie zmagania zawodników obserwowało 5 tysięcy kibiców, którzy oklaskami i wiwatami powitali wychodzącą na murawę reprezentację Czech.
Podczas treningu Czesi pokazali swoją kondycję, umiejętności, jak również przychylność do Polskich kibiców.
Niestety, jak się okazało drużyna trenuje bez bramkarza Petra Cecha i pomocnika Tomasa Rosicky'ego, obaj w tym dniu uczestniczyli w badaniach lekarskich w szpitalu.
Rosicky, we wtorkowym meczu z Grecją opuścił boisko uskarżając się na ból ścięgna Achillesa, natomiast bramkarz Chelsea Londyn udał się na badania w związku z bólem ramienia.
Uczestnicy wyjazdu mięli okazję zobaczyć wozy transmisyjne trzech stacji telewizyjnych, znanych komentatorów sportowych i dziennikarzy.
Naładowani pozytywną sportową energią, powróciliśmy do domu, by oczekiwać na mecz: Polska: Czechy w najbliższą sobotę.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego