Siłownia zewnętrzna - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Siłownia zewnętrzna

Siłownia zewnętrzna w Dziadowej Kłodzie


Serdecznie zapraszamy do korzystania z urządzeń siłowni zewnętrznej, która ulokowana została na placu Gminnego Ośrodka Kultury.

Siłownie zewnętrzne stają się coraz popularniejszymi publicznymi miejscami rekreacji. W społeczeństwie nastała moda na ćwiczenia i dzięki czemu siłownie zewnętrzne stają się coraz popularniejsze. Siłownie „pod chmurką” posiadają wiele zalet:
- przeznaczone są dla całego społeczeństwa. Z urządzeń fitness zlokalizowanych na świeżym powietrzu mogą korzystać zarówno osoby dorosłe jak i młodzież.
- użytkownicy mogą z nich korzystać o każdej porze i kiedy tylko zechcą.
- korzystanie z urządzeń fitness znajdujących się na publicznej siłowni plenerowej jest zupełnie darmowe.
- z urządzeń fitness mogą korzystać osoby starsze na emeryturze, których często nie byłoby stać na wykupienie karnetu na tradycyjną siłownię.
- ćwiczenia na świeżym powietrzu  pozytywnie wpływają na dotlenienie organizmu i szybsze dostarczanie tlenu rozpuszczonego we krwi do komórek stanowiących budulec tkanki mięśniowej.
- poprawiają  kondycję  fizyczną osób regularnie ćwiczących. Ćwiczenia wpływają korzystnie na poprawę wydolności serca i układu krążenia oraz zwiększenie wydolności płuc. Regularny trening przyczynia się do spalenia nadmiernej tkanki tłuszczowej i pozwala zachować szczupłą sylwetkę
Siłownie zewnętrzne przyczyniają się do propagowania zdrowego trybu życia społeczności. Zarówno regularnie wykonywane ćwiczenia jak i okazjonalny trening wpływają korzystnie na zdrowie użytkowników.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego