Rodzinna wycieczka rowerowa - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Rodzinna wycieczka rowerowa

Wydarzenia 2014

W dniu 06.06.2014r. Gminny Ośrodek Kultury w Dziadowej Kłodzie zorganizował „Rodzinną Wycieczkę Rowerową- Szlakiem Zabytkowych Alei”, w ramach Ogólnopolskiej akcji : Weekend Polska Na Rowery.
Do udziału w wycieczce zgłosiło się 29 osób w różnym przedziale wiekowym, którzy o godzinie 17.00 stawili się na placu GOK, gotowi do przygody z rowerem.
Uczestnicy przed wyjazdem zostali poinformowani o zasadach bezpiecznego poruszania się w kolumnie rowerowej, jak również zapoznano ich z Regulaminem wycieczki, po czym  sprawdzono obecność i zaproszono do wyjazdu.
Trasę przejazdu liczyła około 13 km. I wiodła przez następujące  miejscowości: Dziadowa Kłoda- Kwaśnina-  Radzowice- Dziadowa Kłoda. Pogoda była wspaniała a humory przez cały czas dopisywały wszystkim uczestnikom wycieczki.
Po przyjeździe na plac GOK czekał na wszystkich poczęstunek z kiełbaskami z grilla. Nie zabrakło smacznego domowego ciasta, soczków, chleba ze smalcem i ogórkiem i tym podobnych pyszności.
Uczestnicy mile spędzili czas przy miłej muzyce, na grze w piłkę siatkową, nożną, zabawach tanecznych, rysowaniu kredą itp.
Na zakończenie integracji pokoleń , wszyscy otrzymali pamiątkowy dyplom za uczestnictwo.
Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Dziadowej Kłodzie serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za udział, jak również wszystkim, którzy wsparli swoją pomocą w zorganizowaniu i przeprowadzeniu Rodzinnej Wycieczki Rowerowej.

Foto: Aleksandra Kazimierczak i GOK

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego