Przekazanie płyty zespołowi Radzowiczanie - GOK

Przekazanie płyty zespołowi Radzowiczanie

Wydarzenia 2017

9 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Dziadowej Kłodzie odbyło się uroczyste przekazanie kolejnej płyty z kolędami zespołu „Radzowiczanie”, która w całości sfinansowana została ze środków powiatu oleśnickiego w kwocie 3100 zł.

Płyta została nagrana i wydana pod koniec 2016 roku. Znalazło się na niej  16 utworów.

Uroczystość zaszczycili : starosta powiatu oleśnickiego Wojciech Kociński, inspektor wydziału organizacyjnego powiatu oleśnickiego Iwona Pasek, przewodniczący rady gminy Dziadowa Kłoda Grzegorz Otwinowski z małżonką, kierownik Gminnego Ośrodka Kultury w Dziadowej Kłodzie Krzysztof Kazimierczak z małżonką, jak również wszyscy członkowie zespołu.

Starosta Wojciech Kociński dokonał oficjalnego przekazania na ręce kierującej zespołem pani Krystyny Łach 190 egzemplarzy płyty, po czym w przemówieniu przekazał gratulacje wszystkim członkom zespołu, jak również złożył życzenia noworoczne.
Następnie w równie życzliwym przemówieniu wystąpił przewodniczący rady gminy Grzegorz Otwinowski.

Po przemówieniach nastąpił czas słodkiego poczęstunki i wspólnego śpiewania kolęd.