Noc w GOK - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Noc w GOK

Wydarzenia 2015

Gminny Ośrodek Kultury w Dziadowej Kłodzie zorganizował „Noc w GOK” w dn. 25-26 sierpnia 2015 r. O godzinie 17.00 wszyscy uczestnicy zebrali się w Sali GOK. Następnie odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek, urozmaicone różnego rodzaju zabawami integracyjnymi.  Po tych atrakcjach przyszedł czas na zbiórkę i przedstawienie zasad zachowania i przebywania w GOK.
O zmroku rozpoczęła się toaleta wieczorna w budynku GOK. Oczekując na skorzystanie z łazienki, dzieci zajęły się układaniem puzzli i grą w kalambury. Po kąpieli wszyscy ułożeni na karimatach, w śpiworach oglądali filmy animowane wyświetlane na dużym ekranie. Po nocnym kinie nastąpiła cisza nocna i dzieci grzecznie poszły spać.


Rankiem zostało przygotowane śniadanko, po którym  uczestnicy poszli na zewnątrz, by zagrać w grę terenową stworzoną przy GOK tzw. Questing pt. „Dwa wieki szkoły w Dziadowej Kłodzie”. Następnie dzieci dostały czas na gry internetowe w Centrum Kształcenia. W oczekiwaniu na rodziców mali obozowicze spędzili aktywnie czas na terenie zielonym przy GOK.


Zadowolone dzieci powróciły szczęśliwie do swoich domów.
I tak zakończyła się pełna atrakcji „Noc w GOK”

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego