Mikołaj w Stradomii Dolnej 2017 - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Mikołaj w Stradomii Dolnej 2017

Wydarzenia 2017

W dniu 03.12.2017 w Stradomi Dolnej po raz dziewiąty  w Świetlicy wiejskiej odbyło się spotkanie mikołajkowe, którego organizatorami byli: Rada sołecka, Radni i Sołtys wsi Stradomia Dolna oraz Gminny Ośrodek Kultury w Dziadowej Kłodzie. Na spotkanie licznie przybyli mieszkańcy wsi, aby przywitać Mikołaja.
Uroczystość rozpoczęła się przygotowaniem słodkich ozdób świątecznych na choinkę, dzieci dekorowały kolorowym lukrem świeżo upieczone pierniczki,  po czym odbyło się uroczyste ubieranie zielonego drzewka, które podarował  p. Stanisław Sęktas.
O oprawę muzyczną oraz zabawy ruchowe i konkursy dla dzieci zadbali  pracownicy GOK Dziadowa Kłoda:  Ewa i Krzysztof Kazimierczak.
Rodzice wraz ze swoimi pociechami chętnie częstowali się kawą i herbatą oraz pysznymi ciastami, rogalikami i pierniczkami upieczonymi przez sołtys Renatę Jabłońską oraz Annę Krawczyk, Karolinę Kotniewicz, Alinę Szerenos, Ewelinę Puszman, Kasię Wieloch .
Po zabawach i pląsach  powitano najbardziej oczekiwanego gościa. Nie zabrakło upominków dla dzieci a dla Mikołaja -wierszyków i piosenek.
Sołtys Wsi Stradomia Dolna  składa serdeczne podziękowania za okazałą pomoc wszystkim, którzy wsparli organizację  tegorocznych mikołajek: Marioli i Janowi Pieprz, Ewie Kotniewicz, Annie Krawczyk, Klaudii i Łukaszowi Basińskim , Krzysztofowi Pieprz, Katarzynie Sobieraj, Dominice Krawczyk ,Kamilowi Oleksyn, Dariuszowi Jabłońskiemu, Radnym Wsi Stradomia Dolna: Henrykowi Ciesielskiemu i Piotrowi Kamińskiemu. Serdecznie podziękowania składam również na ręce miejscowych gospodyń za upieczenie słodkości, jak również pracownikom GOK Ewie i Krzysiowi za uświetnienie spotkania mikołajkowego.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego