Mikołaj w Stradomi Dolnej - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Mikołaj w Stradomi Dolnej

Wydarzenia 2015

W dniu 05.12.2015 w Świetlicy wiejskiej po raz siódmy  w Stradomi Dolnej odbyło się spotkanie mikołajkowe, którego organizatorami byli: Rada sołecka, Radni i Sołtys wsi Stradomia Dolna i Gminny Ośrodek Kultury w Dziadowej Kłodzie. Na spotkanie licznie przybyli mieszkańcy wsi, aby przywitać Mikołaja.
Uroczystość rozpoczęła się przygotowaniem ozdób świątecznych na choinkę, po czym odbyło się uroczyste ubieranie zielonego drzewka, które podarowali  p. Agnieszka i Wiesław Woszczyna.
Następnie odbyły się zabawy i konkursy dla dzieci poprowadzone przez pracowników GOK
Rodzice wraz ze swoimi pociechami chętnie częstowali się pysznymi rogalikami i muffinkami upieczonymi przez sołtys Renatę Jabłońską oraz Ewelinę Puszman , zdrowymi owocami oraz kawą i herbatą.
Po zabawach i pląsach  powitano najbardziej oczekiwanego Gościa. Nie zabrakło upominków dla dzieci a dla Mikołaja -wierszyków i piosenek.
Sołtys Wsi Stradomia Dolna  składa serdeczne podziękowania za okazałą pomoc wszystkim, którzy pomagali w organizacji tych mikołajek, ale szczególne podziękowania kieruje:, do miejscowych radnych Piotra Kamińskiego i Henryka Ciesielskiego, do Anny i Piotra Kowalskich - za coroczne zaangażowanie w przygotowaniu paczek, do Marioli Pieprz, do rady sołeckiej w składzie Łukasz Basiński, Jan Pieprz, Daniel Czarnasiak , Krystyna Kromka i Anna Krawczyk, do Ewy i Krzysia z GOK-u oraz do jednostki OSP w Stradomi Dolnej.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego