Majówka - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Majówka

Wydarzenia 2014

Sportowa majówka


W minioną niedzielę 4 maja na kompleksie Orlik w Dziadowej Kłodzie  odbył  się festyn pn. „Majówka na sportowo”  zorganizowany przez Zespól Szkół  oraz Gminny Ośrodek Kultury w Dziadowej Kłodzie. Organizatorzy przygotowali  szereg rozgrywek i animacji sportowych dla najmłodszych. Dzieci mogły wziąć udział w zabawach z chustą integracyjną, które prowadziła animator Orlika p. Justyna Jachimska. Odbyły się również skoki w workach, wyścigi rzędów, przeciąganie liny, wyścig z jajem i wiele innych  ciekawych i zabawnych konkursów w których brali udział także rodzice i dziadkowie. Każdy z uczestników został obdarowany słodką niespodzianką  a zwycięzcy dodatkowo otrzymali drobne nagrody rzeczowe, ufundowane przez organizatorów.
Dzieci ze szkoły podstawowej  i dorośli walczyli na murawie o puchary w turniejach piłki nożnej. Rozgrywki prowadził  sędzia p. Piotr Całkosiński
Do turnieju dla dzieci zgłosiły się 2 drużyny: Kargule i Pawlaki -i  Ci wygrali mecz, zdobywając  Puchar Kierownika Obiektów Sportowych.
W kategorii seniorów wystartowało  5 drużyn:
• Dragon
• Wiecznie Młodzi
• Bud-West
• Przemek -Team
• Gimnazjum
Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym” . Turniej wygrała drużyna Dragon i otrzymała Puchar Dyrektora Zespołu Szkół  w Dziadowej Kłodzie. Drugie miejsce zajęli Wiecznie Młodzi a trzecie Bud-West.
Pomimo niezbyt majowej aury, chętnych do konkursów nie brakowało a w bufecie zamiast lodów dla ochłody o tej porze, większym zainteresowaniem cieszyły się kiełbaski z grilla.
Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy pomogli w organizacji majówki.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego