Majówka z Florianem - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Majówka z Florianem

Wydarzenia 2012

W dniu 3 maja 2012 roku w Dziadowej Kłodzie odbyła się uroczystość Dnia Strażaka. Święto swoją obecnością zaszczycili goście w osobach: Sławomir PYTEL – Wicestarosta Powiatu Oleśnickiego - Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP w Oleśnicy, Radni Rady Gminy Dz. Kłoda z Przewodniczącym Wł. Koćwinem na czele, Kierownik Referatu Prewencji Komisariatu Policji w Sycowie – asp. szab. Dariusz Kopeć, sołtysi wsi, których serdecznie powitał Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP -Wójt Gminy Tadeusz Ziółkowski. Serdecznie i gorąco powitał również członków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Dziadowa Kłoda, Poczty SZTANDAROWE, oraz wszystkich przybyłych gości. Podziękował proboszczowi parafii Dz. Kłoda T. Siwczyńskiemu za odprawioną Mszę Świętą w intencji Strażaków.
Stwierdził, że być strażakiem, to wciąż niezwykłe wyzwanie. To zaszczyt i obowiązek to bezinteresowna służba innym, ciągła praca nad sobą i doskonalenie własnych umiejętności. Dzięki działaniom, ogromnemu zaangażowaniu i poświęceniu w służbie – OCHOTNICZE STRAŻE POŻARNE są dziś wszechstronną i cieszącą się społecznym zaufaniem organizacją. Na najwyższe uznanie zasługuje działalność OSP na rzecz ochrony życia, zdrowia i mienia.
Z okazji Dnia Strażaka życzył spełnienia planów i zamierzeń, wszelkiej pomyślności osobistej oraz nade wszystko bezpiecznej służby i szczęśliwych powrotów z akcji, a podejmowane działania niech przyniosą wiele satysfakcji i będą inspiracją do dalszych działań w dziele humanitarnej służby ludziom – zgodnie ze strażacką dewizą „Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego