Koncert kolęd i pastorałek - GOK

Koncert kolęd i pastorałek

Wydarzenia 2011

I KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2011r. dzięki gościnności proboszcza Parafii w Dziadowej Kłodzie odbył się w kościele parafialnym I Koncert Kolęd i Pastorałek, którego organizatorami byli: Gminny Ośrodek Kultury w Dziadowej Kłodzie i zespół „Radzowiczanie” z Radzowic.
W koncercie udział wzięli:
Chór „Kuźniczanie” z Wrocławia, który wystąpił a kapella pod batutą Ireneusza Kusia,ół „Radzowiczanie” z Radzowic, przy akompaniamencie kier. muzycznego Andrzeja Kokottainstrumentalno-wokalna działająca przy GOK pod kier. Andrzeja Moskwy
Uroczystość rozpoczęto powitaniem przez proboszcza Parafii ks. T. Siwczyńskiego oraz kierownika GOK K. Kazimierczaka: zespołów, władz gminny i przybyłych gości.
Kolejnym punktem programu były występy, które łączyły różne pokolenia, ponieważ wśród występujących byli: dziadkowie, rodzice oraz najmłodsza grupa składająca się z dzieci. Każdy z zespołów miał do zaprezentowania 20-minutowe programy wokalno-muzyczne, które wprowadzały publiczność w świąteczny klimat.
Na finał dzieci z publicznością zaśpiewali jedną z najpiękniejszych kolęd ”Wśród nocnej ciszy”.
Po zakończonym koncercie publiczność nagrodziła artystów gromkimi brawami a organizatorzy wręczyli im upominki i podziękowania za udział w koncercie.
Ostatnim punktem programu było spotkanie integracyjne przy kawie i herbacie , które odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury w Dziadowej Kłodzie.