Koncert ENEJ - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Koncert ENEJ

Wydarzenia 2011

W dniu 19.11.2011 odbył się grupowy wyjazd z Dziadowej Kłody na koncert zespołu „Enej”, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Dziadowej Kłodzie. Atmosfera była przednia. Zespół „zarażał” swoją energią wszystkich uczestników imprezy. Podczas koncertu usłyszeliśmy największe przeboje grupy, jak również nowości z najnowszej płyty.
Po występie zespół chętnie pozował do zdjęć, podpisywał autografy, jak również prowadził konwersację z fanami. Po dużych wrażeniach uczestnicy wyjazdu z nieukrywanym zadowoleniem powrócili do swoich domów.
Zespół „Enej” powstał w 2002 w Olsztynie. Początkowe fascynacje zespołu związane były z kulturą ukraińską. Właściwą działalność zespół rozpoczął w 2005 roku. Od tego czasu zaczęła się intensywna praca nad stylistyką, czemu służyło poszukiwanie nowych instrumentów i nowego brzmienia. Obecnie muzyka zespołu to szeroko rozumianyrockz elementamiska,folkireggae.W 2011 roku zespół wystąpił w programieMust Be the Music. Tylko muzykai dostał się do finału, w którym zajął pierwsze miejsce pokonując Conrada Yaneza oraz Tomasza Dolskiego. UtwórRadio Hellozyskał dużą popularność w ukraińskich rozgłośniach radiowych. Z kolei 30 czerwca zespół wystąpił na Heineken Open'er Music Festival.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego