Koncert Śląskich Szlagierów - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Koncert Śląskich Szlagierów

Wydarzenia 2013

Dnia 03.02.2013 odbył się wyjazd na „Podsumowanie roku 2012 Listy Śląskich Szlagierów”. Organizatorem wyjazdu był Gminny Ośrodek Kultury w Dziadowej Kłodzie.  
Z koncertu przeprowadzona została bezpośrednia transmisja telewizyjna na kanale TVS. Koncert był największym przedsięwzięciem zorganizowanym przez Kępiński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dzięki dobrej współpracy GOK z KOSiR-em udało nam się zarezerwować trzydzieści wejściówek, które rozeszły się w mgnieniu oka.
Jak relacjonuje KOSiR: „Kiedy tylko katowicka telewizja TVS puściła w eter informację o szykującej się imprezie w Kępnie, telefony, faxy i emaile nie milkły. Zapotrzebowanie na bilety otrzymywaliśmy z Poznania, Ostrowa, Kalisza ,Sieradza, Kluczborka, Ostrzeszowa, Bytomia, Kutna i wielu, wielu innych miejscowości. Kiedy bilety się kończyły "obudziło się" Kępno. Niestety wiele osób musiało odejść od kasy z kwitkiem.”
Punktualnie o godz.17.30 rozpoczęła się biesiada z gwiazdami Listy Śląskich Szlagierów. Przed fanami śląskich przebojów zaprezentowała się ulubienica publiczności Teresa Werner, Jacek Silski, Mariusz Kalaga, Mirosław Szołtysek i Wesołe Trio, Duet Karo, Iroxana, B.A.R, Beata i Marcin, Rafał Lincner, Brygida i Robert Łukowski, Duo Fenix -Dwa Fyniki oraz Karpowicz Family.

Koncert poprowadzili: znany prezenter Listy Śląskich Szlagierów z programu telewizyjnego TVS Eugeniusz Witek- Geno w towarzystwie prezenterki Radia Sud z Kępna Joanny Kaczorowskiej.
Podczas uroczystości widzowie wybierali Wykonawcę, Przebój i Teledysk 2012 roku.
Uwieńczeniem wieczoru było wręczenie dyplomów i ogłoszenie laureatów Listy Śląskich Szlagierów Roku 2012.
Wykonawcą Roku została Teresa Werner, która zdobyła również nagrodę w kategorii Przebój Roku utworem pt.” Dałabym Ci Dała”. W kategorii  Teledysk Roku 2012 telewidzowie wybrali zespół Karpowicz Family z utworem "Lecę szkoda mi lata".
Po pięciogodzinnym koncercie uczestnicy wyjazdu rozpromienieni od emocji powrócili zadowoleni z niedzielnej wycieczki.

Transmisja z uczestnikami naszego wyjazdu do obejrzenia na stronie TVS:
http://www.tvs.pl/tv/video,lista_slaskich_szlagierow,8874.html
i na kanale YouTube 12 części filmów pod hasłem: lista śląskich przebojów kępno


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego