Jubileusze 2010 - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Jubileusze 2010

Wydarzenia 2010

W dniu 24 września 2010 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Dziadowej Kłodzie odbyła się uroczystość 50-lecia i 25-lecia pożycia małżeńskiego. Na terenie gminy 4 pary obchodziły jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego , a 24 pary obchodziły 25-lecie pożycia małżeńskiego. Dostojnych jubilatów powitał : Wójt Gminy Tadeusz Ziółkowski, Przewodniczący Rady Gminy Grzegorz Otwinowski i Teresa Tronina inspektor ds. obywatelskich.

Jubilatów obchodzących 50-lecie pożycia małżeńskiego Wójt Tadeusz Ziółkowski uhonorował medalami za długoletnie pożycie małżeńskie ,przyznanymi przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Medale otrzymali : Jadwiga i Stanisław Bakalarz z Dziadowej Kłody, Maria i Stefan Łebzuch z Dziadowej Kłody , Maria i Karol Siwińscy z Dziadowej Kłody oraz Agnieszka i Stanisław Woźniak z Dalborowic.

Wszystkim parom obchodzącym jubileusze małżeńskie wręczono dyplomy okolicznościowe i wiązanki kwiatów. Podczas spotkania padły piękne słowa uznania i podziękowania za wytrwałość , poświęcenie i miłość . Wójt Gminy złożył jubilatom życzenia doczekania następnego jubileuszu, zdrowia, szczęścia oraz wielu pogodnych dni i lat. Był toast i wspólne „sto lat” a o muzyczną oprawę uroczystości zadbał Kierownik Gminnego Ośrodka Kultury Krzysztof Kazimierczak.

A oto pary obchodzące 25 lecie pożycia małżeńskiego: Dorota i Wiesław Kowalscy z Dalborowic, Irena i Edward Plesiak z Dalborowic, Małgorzata i Dariusz Świątek z Dziadowej Kłody, Bogusława i Tomasz Zielonka z Dziadowej Kłody, Marianna i Janusz Bober z Dziadowej Kłody, Elżbieta Mamczar-Mrugała i Jan Mrugała z Dziadowej Kłody, Mariola i Andrzej Słotta z Dziadowej Kłody, Zofia i Wiesław Stępień z Dziadowej Kłody, Anna i Jan Dziębor z Dziadowej Kłody , Małgorzata i Józef Sobolewscy z Gołębic, Halina i Mirosław Trzcińscy z Radzowic, Jolanta i Mirosław Powąska z Radzowic, Dorota i Andrzej Powąska z Radzowic, Teresa i Janusz Łach z Radzowic, Wioletta i Józef Kowalscy z Radzowic, Stefania i Marek Wilkosz z Dziadowego Mostu, Anna i Stanisław Michalczak z Dziadowego Mostu, Dorota i Jan Pacoń z Dziadowego Mostu, Barbara Pacek-Łokaj i Andrzej Łokaj z Dziadowego Mostu, Krystyna i Krzysztof Klepacz z Miłowic, Barbara i Henryk Wojewódzcy z Miłowic, Danuta i Krzysztof Żmuda z Miłowic, Danuta i Jan Krawiec z Lipki, Maria i Stanisław Skalscy z Stradomii Dolnej.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego