Jesień w oczach przedszkolaka - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Jesień w oczach przedszkolaka

Wydarzenia 2013

W dniu 23.10.2013 o godzinie 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste otwarcie jesiennej wystawy prac plastycznych najmłodszych mieszkańców gminy  z Publicznego Przedszkola w Dziadowej Kłodzie, zatytułowanej „JESIEŃ W OCZACH PRZEDSZKOLAKA”. Do GOK- u licznie przybyli wykonawcy barwnych prac, wraz z Paniami. Na specjalne zaproszenie małych artystów uroczystość zaszczycili: kierownik GOK Krzysztof Kazimierczak, Dyrektor Zespołu Szkół w Dziadowej Kłodzie Grzegorz Pfeiffer z  z cą Elżbietą Mrugała, Zofia Pawłowska- przedstawiciel Urzędu Gminy. Wystawę nie omieszkał również zwiedzić Zastępca Wójta Gminy Dziadowa Kłoda Henryk Jerzyk, który z przyczyn służbowych nie mógł uczestniczyć w uroczystości.  
Wszystkich zebranych powitał kier. GOK, następnie swoje przemówienie wygłosił dyr. Zespołu Szkół. Po krótkim wstępie Pani Małgorzata Polak opowiedziała o technice wykonania prac, po czym nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi i tym samym otwarcie wystawy.
Pani Danuta Tolksdorf, wraz ze swoimi podopiecznymi przygotowała przepiękne i urokliwe jesienne bukieciki, którymi obdarowano wszystkich gości.
Dużą niespodzianką dla dzieci był koszyk cukierków, którymi częstowała maluchów P. Bożena Wiórek. Po części oficjalnej przyszedł czas na zwiedzanie, odszukiwanie swoich prac i podziwianie piękna przelanego na papier. Wystawę można zwiedzać w godzinach pracy GOK, pomiędzy zajęciami stałymi, odpowiednio: Pn: 12.00-16.00, wt: 12.00-17.30, śr.14.00-16.00, czw.12.00-17.00, Pt.12.00-17.00.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego