III Bieg o Kłodę - opis - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

III Bieg o Kłodę - opis

Wydarzenia 2018

W dniu 12 maja 2018 roku w godzinach popołudniowych odbył się III Bieg o Kłodę. Impreza jak co roku przyciągnęła wielu miłośników tego sportu. Bieg odbył sie na dystansie 5200 m. Przed biegiem głównym wystartowały również dzieci.

Te troszeczke młodsze pokonywały dystans 100 m, a te starsze dystans 200 m.

Organizatorami tej imprezy byli:

  • Grupa Biegowa - Dziadowa Kłoda Biega

  • Gminny Ośrodek Kultury w Dziadowej Kodzie

Partnerzy imprezy:

  • Samorząd Gminy Dziadowa Kłoda

  • Grupa Motocyklowa KARDAN

  • Rada Sołecka Wsi Dziadowa Kłoda

  • Ochotnicza Straż Pożarna w Dziadowej Kłodzie

  • Fizjoterapia - KarolinaMoskalik - Dziadowa Kłoda

  • Związek Strzelecki - Oddział Syców


Sponsorzy:


  • EKO RADOS - Grupa Producentów Rolnych - GŁÓWNY SPONSOR IMPREZY

  • Kotły Leszka - Producent Kotłów Grzewczych - Dziadowa Kłoda

  • Instal Grunt - Dziadowa Kłoda

  • TOP-BUD - Usługi Remontowo - Budowlane Mariusz Kłysz, Dziadowa Kłoda

  • Milomar Dziadowa Kłoda

  • JAKUBUS


Patronat medialny:


  • Gazeta Sycowska


Przed biegiem głównym dziewczęta z grupy działającej przy GOK Dziadowa Kłoda przeprowadziły rozgrzewkę:

Następnie odbył się bieg główny:

Po zakończonym biegu władze Gminy w osobach Wójta Gminy - Roberta Fryta, Zastępcy Wójta - Ireny Małeckiej oraz Przewodniczącego Rady Gminy - Grzegorza Otfinowskiego - podziękowali wszystkim uczestnikom za udział w III Biegu o Kłodę i dokonali wręczenia nagród w kategoriach Open kobiet i mężczyzn.

Pozostałe wyniki prezentowały się następujaco:

Zwycięzcy w kategorii open kobiet

I miejsce - Paulina Rybczyńska
II miejsce - Magdalena Herbeć
III miejsce - Klaudia Olszowska

Zwycięzcy w kategorii open mężczyzn:

I miejsce - Michał Przerwa
II miejsce - Tomasz Grzemba
III miejsce - Kowalczyk Robert

Zwycięzcy w kategorii K18 kobiet:

I miejsce - Anita Domagała
II miejsce - Angelika Żolińska

Zwycięzcy w kategorii K18 mężczyzn:

I miejsce - MicPatryk Dec
II miejsce - Kacper Pluta
III miejsce - Rafał Czekaj

Zwycięzcy w kategorii K20 kobiet:

I miejsce - Aleksandra Łach
II miejsce - Magdalena Radomska
III miejsce - Aleksandra Pluta

Zwycięzcy w kategorii K20 mężczyzn:

I miejsce - Ihor Babiichuk
II miejsce - Sebastian Goldyn
III miejsce - Łukasz Łazarski

Podczas imprezy kilkukrotnie występował Zespół Ale Dym - działajacy przy GOK Dziadowa Kłoda oraz dziewczęta z grupy tanecznej

Podczas imprezy Grupa biegowa - Dziadowa Kłoda Biega wręczyła imienną koszulkę swojemu honorowemu członkowi Panu Janowi Ponieckiemu.

Imienną koszulka oraz okolicznościową statuetka uhonorowany został również Pan Janusz Łach - właściciel firmy Eko-Radus - Głównego Sponsora Imprezy.

PRACOWNICY GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W DZIADOWEJ KŁODZIE I  GRUPA BIEGOWA „DZIADOWA KŁODA BIEGA” SKŁADAJĄ SERDECZNE PODZIĘKOWANIA:

• SPONSOROWI GŁÓWNEMU: FIRMIE  „EKO RADOS” Z RZDZOWIC
• WSZYSTKIM POZOSTAŁYM SPONSOROM I DARCZYŃCOM, KTÓRZY W SPOSÓB FINANSOWY I RZECZOWY WSPARLI NASZE DZIAŁANIA
WSZYSTKIM STARTUJĄCYM ZAWODNIKOM (TYM DUŻYM I MAŁYM) „III BIEGU O KŁODĘ”
• NASZYM NIEZAWODNYM I WSPANIAŁYM PRZYJACIOŁOM, NA KTÓRYCH WSPARCIE ZAWSZE MOŻEMY LICZYĆ
• KOMENTATOROWI SPORTOWEMU: ADRIANOWI WILCZYŃSKIEMU
• WSPÓŁORGANIZATOROM, PARTNEROM I INSTYTUCJOM :
GRUPIE MOTOCYKLOWEJ "KARDAN" DZIADOWA KŁODA
GIMNAZJUM W DZIADOWEJ KŁODZIE
ZESPOŁOWI SZKÓŁ W DZIADOWEJ KŁODZIE
ZWIĄZKOWI STRZELECKIEMU -ODDZIAŁ SYCÓW
RADZIE SOŁECKIEJ WSI DZIADOWA KŁODA NA CZELE Z P. SOŁTYS
SAMORZĄDOWI GMINY DZIADOWA KŁODA
FIZJOTERAPEUTCE- KAROLINIE MOSKALIK
RATOWNICTWU MEDYCZNEMU, SYCÓW- KAMIL WAWRZYNIAK
OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W DZIADOWEJ KŁODZIE
KOŁU GOSPODYŃ WIEJSKICH WSI MIŁOWICE

• LOKALNYM MEDIOM:
GAZECIE SYCOWSKIEJ
PANORAMIE OLEŚNICKIEJ
PORTALOWI: OLEŚNICA DLA WAS

• UTALENTOWANYM ARTYSTOM UŚWIETNIAJĄCYM „III BIEG O KŁODĘ”:
WERONICE PANFIL, KTÓRA PRZEPROWADZIŁA ROZGRZEWKĘ PRZED BIEGIEM GŁÓWNYM
ZESPOŁOWI „ALE DYM”, KTÓRA SZLIFUJE MUZYCZNY TALENT W GOK POD OKIEM AGNIESZKI ZWIERNIK I ZDZISŁAWA KONEFAŁA
PRZEDSTAWICIELCE SEKCJI GITAROWEJ: MICHALINIE ZAWADZKIEJ
FORMACJI „RYZYKANCI”, KTÓRA DZIAŁA PRZY POWIATOWYM CENTRUM EDUKACJI I KULTURY W OLEŚNICY POD OKIEM KAROLINY KALCOWSKIEJ.

• FOTOGRAFOM I OPERATOROM KAMER:
FIRMIE: VIDEO- FOTO "MATI" MATEUSZ BARANIECKI SYCÓW
ALEKSANDRZE TRAWKA
ALEKSANDRZE KAZIMIERCZAK
AGACIE KAZIMIERCZAK
KAROLOWI SZCZYRK

• WYŚMIENITEJ KUCHARCE P. ELŻBIECIE ZA WSPANIAŁY ŻUREK I P.MIRKOWI ZA PYSZNĄ SWOJSKĄ KIEŁBASKĘ, CZŁONKINIOM GRUPY ZA SMAKOWITE CIASTA I SŁODKOŚCI
• CAŁEJ OBSŁUDZE STOISK
• WOLONTARIUSZOM Z MIEJSCOWEGO GIMNAZJUM
• SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM OSOBOM ZAANGAŻOWANYM W ORGANIZACJĘ NASZEGO BIEGU, KTÓRYCH PRZEZ ZWYKŁE PRZEOCZENIE NIE WYMIENILIŚMY, ALE JESTEŚMY BARDZO WDZIĘCZNI ZA OKAZANĄ POMOC.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego