II Wieczór ze Świętymi - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

II Wieczór ze Świętymi

Wydarzenia 2016

W dniu 31.10.2016 w Dziadowej Kłodzie odbył się” II Wieczór ze Świętymi „ , którego organizatorami byli: Parafia Dziadowa Kłoda, Skauci Europy, Ruch- Światło Życie i Gminny Ośrodek Kultury.
O godzinie 16.30 odbyła się Msza św., po której zaprezentowano sylwetki świętych:  Faustyny i Jana Pawła II. Po części duchowej wierni z lampionami przeszli w barwnym korowodzie z kościoła do GOK.
Tutaj rozpoczął się bal pod hasłem: „ Święci Uśmiechnięci”.  Dzieci przybyły przebrane  za wybranych przez siebie świętych. Podczas balu odbyły się zabawy i wesołe pląsy . Panie z Ruchu- Światło- Życie przygotowały słodki poczęstunek  i napoje dla małych pociech.
Radości, wrażeń i przyjacielskich rozmów nie brakowało. Z pewnością to był czas pożytecznie spędzony tak przez dzieci, jak i przez dorosłych.
 Cała uroczystość  była  wydarzeniem ewangelizacyjnym. Ważnym przesłaniem balu było kultywowanie chrześcijańskiej tradycji obchodów dnia Wszystkich Świętych poprzez poznawanie życiorysów świętych oraz zachęcanie do ich odważnego naśladowania.
Ilość uczestników wydarzenia przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów, dlatego składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego