I bieg o Kłodę - relacja - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

I bieg o Kłodę - relacja

Wydarzenia 2016

Wyniki I Biegu o Kłodę


Wyniki Open


Wyniki Nordic Walking

Zwycięzcy w Grupie Open - mężczyźni:
1. Tomiczek Igor: 00:18:07
2. Hurman Piotr: 00:18:13
3. Karkoszka Bartosz: 00:18:14

Zwycięzcy w Grupie Open - kobiety:
1. Krowicka Dorota: 00:21:27
2. Mikosiak Paulina: 00:22:59
3. Suchecka Małgorzata: 00:23:16

PRACOWNICY GMINNEGO OŚRODKA KULTURY SERDECZNIE DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM CZŁONKOM GRUPY DZIADOWA KŁODA BIEGA ZA WSPÓŁORGANIZACJĘ, ZAANGAŻOWANIE I POMOC W ORGANIZACJI TEGO SPORTOWEGO WYDARZENIA.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM OSOBOM ZAANGAŻOWANYM W ORGANIZACJĘ NASZEGO BIEGU, KTÓRYCH NIE WYMIENILIŚMY, ALE JESTEŚMY BARDZO WDZIĘCZNI ZA OKAZANĄ POMOC.

PRZEPRASZAMY WSZYSTKICH TYCH, KTÓRYCH PRZEZ ZWYKŁE PRZEOCZENIE NIE WYMIENILIŚMY.


Fotogaleria Agata Kazimierczak

Fotogaleria Aleksandra Kazimierczak

Fotogaleria Aleksandra Trawka

Fotogaleria Katarzyna Trawka

Sponsorzy:

1.      PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO- HANDLOWE MARZENA GRZEGORZ PISUŁA SYCÓW
2.      USŁUGI TRANSPORTOWE WITOLD ŚLAZYK DZIADOWA KŁODA
3.      KAROL MEBLE KAROL MIROWSKI NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCA
4.      USŁUGI SPECJALISTYCZNE DRONEM- FILMOWANIE ORAZ FOTOGRAFOWANIE „MATI” MATEUSZ BARANIECKI SYCÓW
5.      EKO RADOS GRUPA PRODUCENTÓW ROLNYCH SP Z O O- GŁÓWNY SPONSOR GRUPY DZIADOWA KŁODA BIEGA
6.       FIRMA HANDLOWO-TRANSPORTOWA SOL-TRANS KAZIMIERZ SOLARZ STRADOMIA WIERZCHNIA
7.       INSTALGRUNT PAWEŁ THIEL , JAROSŁAW KUBICKI DZIADOWA KŁODA
8.       IMBUD S.C. RAFAŁ FIŁOŃCZUK MIECZYSŁAW ZAGOJSKI DZIADÓW MOST
9.       RATOWNICTWO MEDYCZNE SYCÓW, KAMIL WAWRZYNIAK
10.    GRUPA MOTOCYKLOWA "KARDAN" DZIADOWA KŁODA
11.    OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W DZIADOWEJ KŁODZIE
12.    RADA SOŁECKA WSI DZIADOWA KŁODA
13.    LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA LGD DOBRA WIDAWA
14.    SAMORZĄD GMINY DZIADOWA KŁODA
15.    RODZICE  ZESPOŁU SZKÓŁ W DZIADOWEJ KŁODZIE
16.    ZAKŁAD ŚLUSARSKO- KOTLARSKI LETOSŁAWA NOWAK DZIADOWA KŁODA
17.    PLANTAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ŻMIGRÓD
18.    ANONIMOWY DARCZYŃCA
19.    STRUŚ PĘDZIWIATR DZIADOWA KŁODA EKO RADOS GRUPA PRODUCENTÓW ROLNYCH SP Z O O- GŁÓWNY SPONSOR GRUPY DZIADOWA KŁODA BIEGA
20.    MADAR- BUD SPÓŁKA CYWILNA PERZÓW- HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH UL. PARKOWA DZIADOWA KŁODA
21.    FIRMA ATEX BHP & PPOŻ , ADRIAN WILCZYŃSKI, UL. SŁONECZNA DZIADOWA KŁODA
22.    P.P.U.H. MILOMAR  KATARZYNA I KRZYSZTOF WALĘCCY , UL. SŁONECZNA DZIADOWA KŁODA
23.    KATARZYNA TRAWKA – USŁUGI FOTOGRAFICZNE , GOŁĘBICE
24.    SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ,GMINNY OŚRODEK ZDROWIA W DZIADOWEJ KŁODZIE
25.    WYŚMIENITA KUCHARKA P. DANUTA MŁYNARZ- DZIADOWA KŁODA
26.    MAŁGORZATA I KRZYSZTOF KRAWCZYK DZIADOWA KŁODA
27.    REDAKCJA GAZETY SYCOWSKIEJ
28.    PORTAL OLESNICKI SPORT
29.    REDAKCJA PANORAMY OLESNICKIEJ
30.    PORTAL MOJA OLEŚNICA

Rozgrzewka przed biegiem:

I Bieg o Kłodę - START

I Bieg o Kłodę - META

W zawodach wystąpiły następujace grupy biegowe

  • NKB Zryw Namysłów

  • Aktywny Ostrzeszów

  • Cała Oleśnica Biega

  • Bierutowska Grupa Biegowa

  • Klub Struś Pedzi Wiatr

  • Dziadowa Kłoda Biega

  • Running Team Milicz

  • Olimpia Syców

  • KB Szerszeń Oleśnica

  • Oławska Grupa Biegowa

  • Kubisia Team Olesnica

  • WKB Piast

  • Get Run

  • KB Lupus Syców

  • Vervomaniacy

  • BKM Armont Oleśnica

  • Fundacja Aktywne Bogusławice

  • Trenerosobistywroclaw

  • KB Florian Zajączki Drugie

  • OUTW Oleśnica

  • Klub Biegamy we Wrocławiu

  • KB Harcownik Jelcz Laskowice

  • Oleśnicka Strefa Nordic-Walking

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego