Ferie 2018 Część 3 - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Ferie 2018 Część 3

Wydarzenia 2018

Ferie z  Gminnym Ośrodkiem Kultury w Dziadowej Kłodzie.


Pracownicy GOK już drugi rok wyruszyli w teren gminy, by odwiedzić dzieci w dziewięciu miejscowościach sołeckich, które nie zawsze mają możliwość dojechać do naszego ośrodka, by skorzystać z atrakcji. W każdej miejscowości w przygotowanych przez Sołtysów i Rady sołeckie salach wiejskich odbyło się wspólne oglądanie bajek, przeprowadzono gry i zabawy ruchowe, jak również zajęcia manualne, podczas których dzieci własnoręcznie wykonywały kolorowe gąsienice, które następnie zabrały ze sobą do domu. Po wszystkich atrakcjach gospodarze poszczególnych miejscowości przygotowali  smaczny poczęstunek i upominki dla swoich najmłodszych mieszkańców.
Po półtora tygodniowym maratonie spotkań pracownicy GOK jednogłośnie stwierdzili, że trud włożony w przeprowadzenie zajęć w czasie ferii został nagodzony bardzo liczną frekwencją małych i dużych mieszkańców naszej gminy. Po podsumowaniu wszystkich spotkań z atrakcji skorzystało ponad 250 osób.
Pracownicy GOK serdecznie dziękują wszystkim Sołtysom i Radom sołeckim za wzorową współpracę przy organizacji ferii, jak również za serdeczne przyjęcie w każdym sołectwie. Podziękowania należą się również wszystkim uczestnikom, którzy przybyli na zajęcia.
Ponadto w samym budynku GOK jednocześnie odbywały się wszystkie zajęcia stałe, które ujęte są tygodniowym w grafiku.


Stradomia Dolna

Radzowice

Dziadowa Kłoda

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego