Dzień Kobiet w Dziadowej Kłodzie - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Dzień Kobiet w Dziadowej Kłodzie

Wydarzenia 2012

W dniu 10.03.2012 Rada Sołecka, Ochotnicza Straż Pożarna i Gminny Ośrodek Kultury Dziadowa Kłoda zorganizowali uroczystość z okazji Dnia Kobiet.
O godzinie 17.30 odprawiono Mszę św. w intencji wszystkich pań. Po mszy w Sali wiejskiej odbyło się spotkanie integracyjne, które rozpoczęło się wręczeniem symbolicznego kwiatka dla każdej pani. Nie zabrakło życzeń i toastu wzniesionego przez organizatorów i gości zaproszonych, w osobach: Wójta Gminy Tadeusza Ziółkowskiego i Proboszcza tutejszej Parafii Tadeusza Siwczyńskiego.
Po życzeniach serwowano wyśmienite menu podane przez męską część organizatorów. Przepyszne dania zostały przygotowane przez p. Sołtysa- kucharza, Krzysztofa Piórkowskiego i członków Rady Sołeckiej.
W spotkaniu uczestniczyło ponad 100 osób z gminy Dziadowa Kłoda i gmin ościennych, które z biesiady przy stołach szybciutko przeniosły się na parkiet, który zapełniony był do późnych godzin nocnych. Podczas uroczystości o oprawę muzyczną zadbał miejscowy zespół muzyczny "Tacy Sami".
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom i osobom, które przyczyniły się do sprawnego przeprowadzenia tej wspaniałej uroczystości.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego