Dzień Dziecka - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Dzień Dziecka

Wydarzenia 2014

W dniu 01.06.2014 Gminny Ośrodek Kultury w Dziadowej Kłodzie zorganizował obchody Dnia Dziecka, które tym razem odbyły się na Boisku sportowym, przy ul. Sycowskiej. Impreza rozpoczęła się meczem gry w piłkę nożną, rozegranym pomiędzy rodzicami a dziećmi, który zakończył się wygraną dzieci. Następnie odbyły się występy uczniów Gimnazjum Dziadowa Kłoda z programem przygotowanym na tę okazję. Przed szeroką publicznością zaprezentowały się grupy taneczne z GOK Dziadowa Kłoda i PCEiK Oleśnica, pod kier. Państwa Kalcowskich. Nie zabrakło licznych konkurencji i zabaw tanecznych z nagrodami dla dzieci i rodziców. Niemałym zainteresowaniem cieszył się pokaz ratownictwa medycznego oraz  umiejętności technicznych w wykonaniu strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziadowej Kł., którzy przygotowali dla widzów wiele ciekawych atrakcji. Uczestnicy imprezy mieli okazję skorzystać z bezpłatnych przejażdżek pięknie ozdobioną bryczką z parą koni, którymi powoziła p. Alicja Walicka, jak również nowiuteńkim quadem, kierowanym przez p. Krzysztofa Walęckiego. Grupa Motocyklowa „Kardan” zadbała o wycieczki motocyklowe skierowane do miłośników jednośladów. Zorganizowano również kącik do malowania twarzy, gdzie ustawiała się długa kolejka oczekujących. O ta atrakcję zadbała rodzina państwa Gnatowskich. Nie zabrakło również stoisk miejscowego Gimnazjum, a mianowicie – kącik matematyczny i plastyczny.O znakowanie rowerów i zapraszanie do zwiedzania radiowozu, zadbali funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sycowie. Dzieci miały również okazję zwiedzić wóz bojowy Straży Pożarnej. Dla głodnych i spragnionych zabezpieczono bufet ze swojskim jadłem. W tym dniu gościliśmy grupę dzieci i młodzieży z Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej z Bierutowa, która świetnie się bawiła i integrowała z młodymi mieszkańcami naszej gminy.

Całą imprezę poprowadzili Ewa i Krzysztof Kazimierczak, dzielnie wspierani przez Tomasza Dynowskiego- właściciela Agencji Muzyczno- Rozrywkowej D’Nol Sound System, który również wcielił się w rolę barwnego klauna, zabawiając dzieci i rozdając balony.

Składamy serdeczne podziękowania instytucjom i osobom prywatnym, które wsparły organizację naszej imprezy. Szczególne podziękowania za wyjątkowe zaangażowanie składamy: p. Tomaszowi Dynowskiemu, Wiesławowi Walickiemu, Krzysztofowi Piórkowskiemu, Dariuszowi Tatarata, jak również tym wszystkim, którzy nawet w minimalny sposób  przyczynili się do zorganizowania Dnia Dziecka w Dziadowej Kłodzie.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego