Dzień Dziecka 2012 - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Dzień Dziecka 2012

Wydarzenia 2012

Rodzinny Dzień Dziecka w Dziadowej Kłodzie odbył się w niedzielę 03 czerwca 2012r. na kompleksie sportowym „ ORLIK” i placu przy Gminnym Ośrodku Kultury. Dziecięce Święto rozpoczęło się turniejem piłki nożnej w kategorii trampkarzy. Do turnieju zgłosiły się cztery drużyny: Dziadowa Kłoda, Kwaśne Kąty, Dziadowa Kłoda – Kolonia, Miłowice. W miłej rodzinno-piłkarskiej atmosferze rozgrywane były mecze pod nadzorem głównego sędziego p. Wiesława Walickiego i współorganizatora Święta Animatora Orlika p. Pawła Jurowicza.

Końcowa klasyfikacja turnieju:


I miejsce – Kwaśne Kąty.
II miejsce – Dziadowa Kłoda – Kolonia.
III miejsce – Miłowice.
IV miejsce – Dziadowa Kłoda.

Po zakończonym turnieju zawodnicy jak również kibice przenieśli się pod GOK gdzie rozpoczęła się dalsza część rodzinnych zabaw i rozgrywek. Wręczenie dyplomów i nagród za turniej piłkarski odbyło się na placu GOK przy udziale Wójta Gminy Tadeusza Ziółkowskiego. Dla przybyłych całymi rodzinami mieszkańców czekało wiele atrakcji i zabaw które przeprowadził jak zwykle sprawnie i z wielkim poczuciem humoru p. Krzysztof Kazimierczak wraz z małżonką Ewą. Wśród przeprowadzonych konkurencji dużym zainteresowaniem cieszyło się przeciąganie liny pomiędzy: członkami Grupy Motocyklowej „KARDAN” a członkami Ochotniczej Straży Pożarnej z Dziadowej Kłody i rodzicami a dziećmi. Można było usiąść za kierownicą bojowych wozów strażackich jak również tirów i pojazdu policyjnego. Swoje lśniące maszyny zaprezentowali również członkowie Grupy Motocyklowej „KARDAN” z Dziadowej Kłody, najmłodsze pociechy korzystały z przejażdżki kładem, którego udostępnił p. Krzysztof Walęcki. Nie brakło też zjeżdżalni dmuchanej, trampoliny dla maluchów i starszych dzieci. Swój program zaprezentowały też dziewczęta starsze i młodsze tańczące przy GOK pod kierownictwem p. Pauliny Peksy. O oprawę muzyczną podczas tegorocznego święta zadbał DJ.D'NOL.

Atrakcją tegorocznych Dni Dziecka było również artystyczne malowanie twarzy dzieci i dorosłych. Dużym zainteresowaniem cieszyła się przejażdżka kucykiem zorganizowana przez członków OSP z Dziadowej Kłody. Można było również skorzystać z ciepłego posiłku czym zajął się sołtys z Dz. Kłody p. Krzysztof Piórkowski z małżonką Anną. Dla miłośników strzelania sportowego p. Mirosław Wolny przygotował też swój kącik strzelecki. Całego porządku na imprezie „zabezpieczał” Komisarz Lew maskotka Dolnośląskiej Policji wraz ze swoim czworonożnym przyjacielem i opiekunami. Można było również oznakować swój rower lub sprzęt co sprawnie wykonywali Dzielnicowi z Komisariatu Policji z Dz. Kłody. Nie zabrakło też ciekawych i egzotycznych postaci z którymi można było zrobić wspólna fotkę.
Mimo, że pogoda pokrzyżowała plany imprezę można ocenić jako bardzo udaną, gdyż każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Główny organizator GOK serdecznie dziękuje za pomoc współorganizatorom oraz osobom które bezinteresownie przyczyniły się do sprawnego przeprowadzenia Dnia Dziecka.

Poniżej kilka fotek:

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego