Dzień Dziecka 2011 - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Dzień Dziecka 2011

Wydarzenia 2011

W dniu 29.05.2011r. Gminny Ośrodek Kultury wraz z Animatorem Sportu Dziadowa Kłoda zorganizowali imprezę z okazji "DNIA DZIECKA", która odbyła się na kompleksie sportowym "Orlik".
O godz.16.00 nastšpiło przywitanie wszystkich przybyłych dzieci, rodziców i dziadków.
Krótko potem odbyła się pierwsza konkurencja, którš było kręcenie koła hula-hop przez dzieci, następnie do tej samej konkurencji chętnie przystšpili (ku wielkiej uciesze maluchów) rodzice i dziadkowie.
Kolejnš konkurencjš, tym razem dla dzieci były skoki przez skakankę, gdzie udział brali również chłopcy, dzielnie dorównujšc dziewczynkom.
W indywidualnym turnieju piłki nożnej rywalizowali tylko chłopcy, wykonujšc kolejno: żonglerkę piłkš, rzuty karne i zadania na celność. W tej konkurencji dzielnie bronił bramki rodzic: p. Wiesław.
Dorośli, po wyczerpujšcych rywalizacjach odpoczywali a w szranki stanęli najmniejsi uczestnicy zabawy. Dzieci, w maksymalnym skupieniu rzucały do celu piłeczkami tenisowymi.
Kolejnš konkurencjš było przecišganie liny przez dwie drużyny: rodziców z dziadkami na dzieci. Tutaj było mnóstwo zabawy i frajdy. Szczerze mówišc, starsza drużyna nie dawała rady dzieciom, które w końcowym wyniku-wygrały.
Następnie starszyzna zbierała siły do kolejnej walki a dzieci uczestniczyły w skokach w workach wśród skoków zdarzały się: fikołki, przewrotki i potykanie się, ale każdy uczestnik wyszedł z konkurencji obronna rękš.
Kolejne zmagania sportowe wymagały spokoju i koncentracji- rzuty ringiem do celu.
Juz chwile potem przyszła pora na emocje zwišzane z przejściem na czworaka przez tor przeszkód toczšc głowš piłkę lekarskš.
Po zakończeniu każdej konkurencji wyłaniane i nagradzane były czołowe miejsca. Dorośli i pozostali uczestnicy otrzymali upominki i słodkie niespodzianki.
Na finał drużyna dzieci i dorosłych zagrała finałowy mecz w dwa ognie. Tutaj emocje sięgnęły zenitu. Widać było zacięcie do walki i chęć wygranej, ale najważniejszy w tym jest fakt, iż trzy pokolenia potrafiły się świetnie bawić i czerpać z zabawy przyjemność. Jak było widać, warto takie imprezy organizować, aby w przyjemny sposób się integrować .
Organizatorzy serdecznie dziękujš wszystkim uczestnikom za przybycie, zaangażowania w zabawę, oraz miłš atmosferę.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego