Dni Gminy 2011 - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Dni Gminy 2011

Wydarzenia 2011

Całość imprezy odbyła się pod hala namiotową. Podczas imprezy odbyła się zbiórka pieniężnana rzecz 7-letniej podopiecznej „Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą”, mieszkanki Dziadowej Kłody.
Podczas dwóch dni w rolę prowadzącego wcielił się Kier.GOK Krzysztof Kazimierczak
Pierwszy dzień naszego święta rozpoczął się występami grup działających przy GOK, tj. grupa taneczna „SILVERKI”, iSEKCJA WOKALNO- INSTRUMENTALNA. Trzeba tutaj stwierdzić fakt, iż dzieci i młodzież dały z siebie wszystko i pokazały się z najlepszej strony. Bardzo dziękujemy instruktorom tych sekcji, którzy solidnie przygotowali program.
Następnie wystąpił zespół „NAAMAN”, grający muzykę reggae. Ciepłe rytmy i charyzmatyczna wokalistka sprawiła, że publiczność poczuła się jak na Jamajce.
Kolejnym punktem imprezy był występ Gwiazdy Wieczoru:ANDRZEJA CIERNIEWSKIEGOz zespołem, którzy sprawili, że fani tłumnie zgromadzili się przy samej scenie. Śpiewali, tańczyli i bawili się muzyką wykonywaną przez artystę.
Na koniec przewidziana była muzyczna noc zDJ.ROQUEI zespołemKOKOBANDz Sycowa, którzy tak dali „popalić” szalejącej publiczności, że w momencie zakończenia nikt nie protestował.
Składamy serdeczne podziękowania zespołowi „KOKOBAND” i DJ. ROQUE za uprzyjemnienie swoją muzyką „Dni Gminy”
Drugi dzień imprezy nazwany został„Dniem Widawy I Dobrej”.Projektzostał współfinansowany przez Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Współorganizatorami tego dnia była: Lokalna Grupa Działania „Dobra Widawa”. Podczas trwania imprezy można było podziwiać wyroby piętnastu twórców, artystów i rękodzielników z Gminy Dziadowa Kłoda.
Program artystyczny rozpoczął się blokiem dla dzieci pt.”KOSMICZNE SHOW”, podczas którego dzieci w różnym wieku chętnie uczestniczyły w zabawach i konkursach.
Następnie odbył się przegląd zespołów folklorystycznych z terenu LGD: „RADZOWICZANIE”z Radzowic i „SĄSIADECZKI” z Dobrzenia, które sprawiły, że widownia siedząca przy stołach zaczęła się kołysać na boki w rytm ludowych piosenek.
Po ludowych występach przyszła pora na rytmy wprost ze Śląska. W taki klimat wprowadziła publikę grupa „BAYERY” ze swoją biesiadą śląską.
Po „Bayerach” wystąpiła Gwiazda Wieczoru zespół: „THE FIREBALLS ROCK AND ROLL SHOW”,grający amerykańskiego rock and rolla. Podczas koncertu „nogi same tańczyły”. Publika dobrze się bawiła przy skocznych rytmach i iście cyrkowych popisach muzyków.
Finał tegorocznych „Dni Gminy” odbył się z zespołem„VEEGAS”,który jak na finał przystało, przysłowiowo „dał czadu”. Tłum zgromadzonych fanów śpiewał każdy utwór, tańczył, podskakiwał, klaskał i wiwatował. Ze względu na zachowanie tłumu, zespół postanowił zagrać dłużej dla swojej publiczności. To była rzeczywiście prawdziwa „bomba” na koniec.
I tak mamy kolejne „Dni Gminy Dziadowa Kłoda” za sobą.
Organizatorzy dziękują wszystkim darczyńcom za wsparcie finansowe i rzeczowe naszej imprezy, jak również wszystkim osobom, które bezinteresowną pomocą wsparły organizację w/w święta.
Podziękujemy również do tych osób, którzy wsparli finansowo leczenie i rehabilitację Darii Dzięcioł.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego