Diana Ray w konkursie - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Diana Ray w konkursie

Wydarzenia 2010

Dnia 26 lutego 2010 r. w Powiatowym Centrum Edukacji i Kultury odbył się I Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Celem konkursu było promowanie aktywności twórczej wśród dzieci i młodzieży oraz wykorzystanie posiadanych umiejętności językowych. Każdy uczestnik konkursu zaśpiewał jedną piosenkę autorów z obszaru anglojęzycznego.
W konkursie uczestniczyła reprezentantka Gminnego Ośrodka Kultury w Dziadowej Kłodzie: Diana Rey, mieszkanka Dziadowej Kłody która nie pobierała lekcji z języka angielskiego w szkole, tylko jest tzw. samoukiem. Języka angielskiego na wysokim poziomie nauczyła się z Internetu, dzięki czemu pomyślnie zaliczyła konsultacje u wykwalifikowanego nauczyciela językowego.
Talent wokalny Diany odkrył p. Andrzej Moskwa, instruktor gry na gitarze , prowadzący zajęcia w GOK. Pan Andrzej zachęcił dziewczynkę do udziału w konkursie. Diana swoje wykonania różnych piosenek umieszcza na stronie internetowej. Za udział w konkursie Diana otrzymała wyróżnienie.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego