Centrum kształcenia - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Centrum kształcenia

CENTRUM KSZTAŁCENIA W DZIADOWEJ KŁODZIE PROPONUJE BEZPIECZNE STRONY DLA MAŁYCH I STARSZYCH DZIECI,
JAK RÓWNIEŻ DLA RODZICÓW:


http://www.misie.com.pl/

Najfajniejsza misiowa strona dla starszych przedszkolaków. Najlepiej takich, którzy potrafią już czytać, na przykład króciutkie wierszyki Brzechwy składające się na cykl Zoo. Znajdziemy tu sporo obrazków ze zwierzętami, kilka gier edukacyjnych, wirtualnych pudełek z układankami, sporo łatwych i trudnych zagadek i popularna grę w odkrywani.

http://www.ciufcia.pl/

Wyjątkowo dopracowana graficznie strona dla maluchów i troszeczkę starszych dzieci. Proste gry dla małych dzieci niewymagające zbyt wielkiej wprawy w posługiwaniu się myszką;). Na stronie jest również dział dla trochę starszych dzieci z grami o edukacyjnym i zręcznościowym charakterze. Aby zagrać w część gier wymagana jest rejestracja. Na stronie również przyjazny kurs języka angielskiego dla dzieci. Strona wyróżnia się wysokim poziomem spośród innych stron dziecięcych. Polecamy.

http://www.buliba.pl/

Buliba.pl to strona przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 do 8 lat. Nasz serwis oferujegry dla dzieci, piosenki dla dzieci, zabawyrozwijające wyobraźnię a także wiele innych niespodzianek, takich jak kolorowanki, gotowe do wydrukowania zaproszenia urodzinowe oraz bileciki do prezentów.Buliba.pl jest tworzona z myślą o najmłodszych, a umieszczone tu zabawy, gry dla dzieci czy piosenki dla dzieci mają nie tylko bawić, ale też wspierać wszechstronny rozwój maluchów.Gry online dla dziecito najlepszy sposób na naukę poprzez zabawę oraz wykształcenie umiejętności abstrakcyjnego myślenia, tak ważnego w rozwoju dziecka.Buliba.pl to bezpieczne miejsce w Internecie dla Twojego dziecka.

http://www.sieciaki.pl/

internetowy dla dzieci poświęcony edukacji w zakresie bezpieczeństwa w Internecie – Sieciaki.pl.
Sieciaki.pl to reakcja Fundacji Dzieci Niczyje oraz Fundacji Orange na rosnące zainteresowanie najmłodszych internautów serwisami społecznościowymi. W portalu uwzględniono aktualne trendy i zjawiska związane z korzystaniem z Internetu przez dzieci, zastosowano również najnowsze rozwiązania techniczne. Serwis wyposażono m.in. w funkcje charakterystyczne dla portali społecznościowych (profil, komentarze, znajomi itp.), dzięki czemu powstała przestrzeń do edukacji dzieci w zakresie bezpieczeństwa włecznościach internetowych. Ze względu na bezpieczeństwo najmłodszych internautów komunikację między dziećmi ograniczono do posługiwania się emotikonami i zdefiniowanymi frazami. Serwis zawiera również stale aktualizowany katalog bezpiecznych serwisów internetowych dla dzieci – Sieciakowe BeSt, elementy gry RPG, oraz bogaty wybór edukacyjnych materiałów multimedialnych.
Projekt Sieciaki.pl jest realizowany przez Fundację Dzieci Niczyje od września 2004 r. w ramach programu europejskiego "Safer Internet". Głównym partnerem projektu jest Fundacja Orange. W serwisie zarejestrowało się ponad 175 tysięcy dzieci. Na fabule serwisu oparto scenariusze zajęć edukacyjnych ie-learningowe wykorzystywane w szkołach podstawowych w całej Polsce.

http://www.dobrejnocki.pl/

Na tej witrynie można obejrzeć bajki animowane dla dzieci. Wiele pozycji które zapewne pamiętają jeszcze rodzice i zapewne z sentymentem również chętnie obejrzą;).Oprócz bajek wideo znajdziecie tu trochę tekstów do poczytania oraz bajki audio. Dzieci mogą pokolorować online swoje ulubione postaci z bajek.

http://czasdzieci.pl/kolorowanki/

Serwis dla rodziców ale także gry i kolorowanki dla dzieci. Na stronie również bajki i wierszyki dla dzieci oraz fragmenty audiobooków.

http://grajlandia.pl/

Gry dla dzieci. Dużo pozycji dla najmłodszych dzieci. Fajne gry logiczne.

http://psotnikowo.pl/

Psotnikowo!stworzono po to by pomóc rodzicom znaleść pomysły na zajęcie czasu swoim dzieciom w sposób zabawny a zarazem kreatywny i rozwijający. Prezentowane pomysły pozwolą zająć czas Twoim psotnikom na długie godziny, bez potrzeby wydawania pieniędzy czy też kupowania niepotrzebnych rzeczy. Porady są zabawne jak również edukacyjne, dzięki czemu łączą przyjemne z pożytecznym. Jesteśmy tu aby pomóc rodzicom jak i nauczycielom. Zapisz się do naszejsubskrypcjiaby otrzymywać nowe pomysły co dzień. Czas na Psoty!

http://www.lupiko.pl/

Bezpieczna przeglądarka dla dzieci

Poniżej galeria z otwarcia Centrum Kształcenia

... oraz galeria samego Centrum Kształcenia...

... dzieciaki w Centrum Kształcenia...

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego