Akcja edukacyjna - My nie gryziemy - GOK

Szukaj
Licznik wizyt na stronę
Idź do spisu treści

Menu główne:

Akcja edukacyjna - My nie gryziemy

Wydarzenia 2014

OGÓLNOPOLSKA AKCJA EDUKACYJNA
„MY NIE GRYZIEMY”


Dnia 16 września 2014 roku w godzinach od 8.00-16.00 Gminny Ośrodek Kultury w Dziadowej Kłodzie zorganizował na placu GOK Ogólnopolską Akcję edukacyjną „My nie Gryziemy” przy współpracy z fundacją Ewy Naworol. Akcja skierowana była dla dzieci w wieku 6-13 lat z której skorzystały: Szkoły Podstawowe w Dziadowej Kłodzie, Miłowicach i Radzowicach.    


Na pokładzie specjalnie przygotowanego amerykańskiego trucka odbyły się prelekcje mające na celu propagowanie wiedzy na temat bezpieczeństwa obcowania ze zwierzętami, profilaktyki pogryzień i ataków przez psy. Najmłodsi mieli możliwość poznać język zwierząt wyrażany mową ciała, nauczyć się jak budować przyjaźń ze zwierzętami opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Miejsce zajęć niezwykłe. Każdy uczeń z uśmiechem na twarzy, balonem i edukacyjną książeczką opuszczał pomieszczenie samochodu. Poza edukacyjnymi upominkami uczniowie otrzymali również gadżety ufundowane przez Urząd Gminy w Dziadowej Kłodzie oraz degustowali się pysznymi jabłkami, które ufundowali Państwo Anna i Piotr Kowalscy z Dziadowej Kłody.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego